KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8605032
nr 860 5032
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Hans Wigert (f. 1932), Ansikte, signerad, PT 26x24
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:27:53
17/11 19:00:55
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert